BHP AWARENESS ANNA WOJEWODZIC to nowa firma, pewnie stawiająca pierwsze kroki na rynku oraz rozwijająca się szybko i prężnie. Świadczymy usługi na terenie Poznania, Krakowa, Wielkopolski oraz Małopolski. Realizujemy także zlecenia na terenie całego kraju. Firma została utworzona przez doświadczonego specjalistę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy działającego przy obsłudze dużych projektów budowlanych oraz firm o różnorodnym

profilu gospodarczym.

W wyniku doświadczenia i wiedzy możemy zaoferować Państwu działania efektywne i sprawne dla małych i dużych przedsiębiorstw oraz dostosowywać się do potrzeb i wymagań firm. Pozwala nam to zarządzać bezpieczeństwem także na dużych inwestycjach budowlanych jak i ich dokumentacji. Każde działanie firmy jest zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi ogólnymi i szczegółowymi.

Poszukując firmy która zajmuje się każdym zleceniem indywidualnie, skutecznie oraz sprosta wyzwaniom pojawiającym się na drodze do doskonalenia koniecznie zapoznaj się z naszą szczegółową OFERTĄ usług. Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie Krakowa i Poznania!

o nas

Awareness © 2016 • all rights reserved

tel. +48 796 130 139

biuro@bhp-awareness.pl